Twoja przeglądarka nie może wyświetlić animacji Flash!

 

 

 

Miło Cię powitać na stronie internetowej firmy „Kreacja Życia” Usługi Psychologiczne, Terapia, Coaching. 

 

 

 

Serdecznie zapraszam Cię w wirtualną przestrzeń "Kreacji Życia".

 

 

Violetta Wróblewska

 

          

       W swojej praktyce terapeutycznej doświadczyłam, że ludzie pragną głównie miłości, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Chcą być sobą ze swoimi zaletami i wadami. Uważają, że odgrywanie nie swoich ról życiowych, bycie sztucznym i sprawianie wrażenia, iż jest się perfect, nie popełniającym błędów, wypala wewnętrznie, pozbawia energii i powoduje ogromny stres.

 

      Nadmierny stres spowodowany głównie presją życia i sposobami w jaki się go odbiera, leży u podstaw większości chorób i dysfunkcji, pozbawia człowieka radości i spokoju i - w konsekwencji - zdrowia.

 

         www.stres.net.pl to szczególne miejsce, gdzie znajdziesz zarówno informacje dotyczące objawów i źródeł  stresu oraz sposobów jego pokonywania, porady psychologa dotyczące zdrowego stylu życia i radzenia sobie w stresujących sytuacjach, jak i propozycje warsztatów rozwojowych i psychologicznych, indywidualnych sesji psychoedukacyjnych i rozwojowych, indywidualnych treningów antystresowych i uważności,  sesji terapeutycznych nastawionych na rozwiązanie problemu (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).    

 

    

         Jeżeli szukasz pomocy psychologa, potrzebujesz terapii lub coachingu to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą. Możesz  skorzystać z konsultacji psychologicznych, porad psychologicznych online, coachingu online, porad dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania się (Wellness).

 

 

Zapraszam młodzież i dorosłych.

 

Zachęcam Cię do zapisania się  na nasz NewsletterKreacja Życia”, aby otrzymywać zaproszenia na warsztaty.

 

 

Violetta Wróblewska - psycholog, terapeuta TSR,

coach

Aby przewinąć w dół lub w górę, najedź kursorem na dolne lub górne zielone listki na suwaku »


Zapanuj nad stresem i bądź większy od swoich problemów. Żyj w pełni.

 

Stres można oswoić. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak radzić sobie ze stresem i potrzebujesz naładować się pozytywną energią zapraszam na warsztat łączący w sobie wiedzę z zakresu najskuteczniejszych i prostych sposobów redukcji stresu z „efektami ubocznymi” w postaci odprężenia, zadowolenia i zwiększenia świadomości na poziomie fizycznym i mentalnym.

 

Co będziemy robić?

  • Przyjrzymy się własnym obszarom stresu, swoim postawom, przekonaniom, wzorcom myślowym, emocjom, które sprzyjają wyzwoleniu reakcji stresowych i pojawieniu się dolegliwości somatycznych.
  • Będzie okazja na dokonanie własnego bilansu energetycznego i spojrzenie na wypracowane przez nas sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
  • Będziemy praktykować tryb bycia tu i teraz, czyli doświadczać bieżącej chwili. Z tej perspektywy przyjrzymy się naszym myślom i emocjom jako przemijającym sygnałom w naszym umyśle, a nie rzeczywistości jako takiej. Przekonamy się, że zwyczajne rzeczy mogą być nadzwyczajne. Choćby jedzenie, kiedy spożywa się je z pełną uważnością, czyli czując jego smak lub ulepienie czegoś z gliny, kiedy skupia się na tym pełną uwagę, wykorzystując w tym celu całe ciało i wszystkie zmysły.
  • Zobaczymy, jak ważne jest słuchanie ciała, które posługuje się językiem objawów, informując nas, że w organizmie dzieje się coś złego.
  • Poznamy poprzez własną praktykę metody łagodzenia stresu oparte na medytacji uważności i osiąganiu stanu koherencji serca.
  • Skupimy się na zasadach zdrowego myślenia, słowach i postawach uwalniających od stresu, antystresowej diecie, ćwiczeniach świadomości oddechu, siedmiu prawach energii wg nauki huny, w których kryje się głęboka tajemnica szczęśliwego życia i sekretach medycyny chińskiej w aspekcie higieny umysłu i ciała.
  • Doświadczymy wybranych, skutecznych elementów medytacji w ruchu, jakimi są tai-chi i uważna joga oraz kilku antystresowych ćwiczeń z Metody Dennisona.
  • Uaktywnimy swoją Inteligencję Duchową i uwolnimy siebie od przypisywanych sobie wyimaginowanych win poprzez przebaczenie sobie samym, praktykę wdzięczności oraz przez mentalne oczyszczenie się z wszystkiego, co nas obciąża.
  • Ponadto będziemy tańczyć Life Creation Dance, pracować z głosem poprzez ekspresję wokalną (krzyk, śmiech), malować, bawić się w parach i grupie, ćwiczyć asertywne, pozbawione przemocy porozumiewanie się.

 

Data i godziny: W terminach 21.11.2010 i 28.11.2010 (warsztat 2- dniowy), 10.00-17.00 nie odbędzie się ze względu na moje nowe zobowiązania na uczelni (jako adiunkta), za co wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszam. Zostanie ustalony nowy termin w lutym.

Miejsce: Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Dorosłych “Harmonia”, ul. Gdańska 23A, blisko stacji metra Marymont, dojazd na www.ctrharmonia.pl.

 

Inwestycja w siebie: 320 zł (2 dni z lunchem wegetariańskim przygotowanym z produktów bio + materiały do pracy). Wpłata bezzwrotnej zaliczki 160 zł i potwierdzenie jej mailem na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie. Warsztat kameralny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Proszę o zabranie wygodnego stroju, maty i koca.

 

Wpłaty na konto: Pracownia Psychoedukacji, Holistycznego Rozwoju i Zdrowego Stylu Życia „Kreacja Życia”, Ul. Kabacki Dukt 8 lokal 23, 02-798 Warszawa, mBiznes konto 19 1140 2004 0000 3702 6731 5576.

 

Kto prowadzi: Violetta Wróblewska - psycholog, coach, terapeutka skoncentrowana na rozwiązaniach TSR, trenerka rozwoju osobistego, doktor w zakresie nauk o zarządzaniu. Problematyką stresu i radzenia sobie z nim zajmuje się od kilkunastu lat. Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz na stronie: www.kreacjazycia.pl.

 

Zapisy i informacje: v. wroblewska@kreacjazycia.pl, www.kreacjazycia.pl