Twoja przeglądarka nie może wyświetlić animacji Flash!

 

 

 

Miło Cię powitać na stronie internetowej firmy „Kreacja Życia” Usługi Psychologiczne, Terapia, Coaching. 

 

 

 

Serdecznie zapraszam Cię w wirtualną przestrzeń "Kreacji Życia".

 

 

Violetta Wróblewska

 

          

       W swojej praktyce terapeutycznej doświadczyłam, że ludzie pragną głównie miłości, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Chcą być sobą ze swoimi zaletami i wadami. Uważają, że odgrywanie nie swoich ról życiowych, bycie sztucznym i sprawianie wrażenia, iż jest się perfect, nie popełniającym błędów, wypala wewnętrznie, pozbawia energii i powoduje ogromny stres.

 

      Nadmierny stres spowodowany głównie presją życia i sposobami w jaki się go odbiera, leży u podstaw większości chorób i dysfunkcji, pozbawia człowieka radości i spokoju i - w konsekwencji - zdrowia.

 

         www.stres.net.pl to szczególne miejsce, gdzie znajdziesz zarówno informacje dotyczące objawów i źródeł  stresu oraz sposobów jego pokonywania, porady psychologa dotyczące zdrowego stylu życia i radzenia sobie w stresujących sytuacjach, jak i propozycje warsztatów rozwojowych i psychologicznych, indywidualnych sesji psychoedukacyjnych i rozwojowych, indywidualnych treningów antystresowych i uważności,  sesji terapeutycznych nastawionych na rozwiązanie problemu (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).    

 

    

         Jeżeli szukasz pomocy psychologa, potrzebujesz terapii lub coachingu to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą. Możesz  skorzystać z konsultacji psychologicznych, porad psychologicznych online, coachingu online, porad dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania się (Wellness).

 

 

Zapraszam młodzież i dorosłych.

 

Zachęcam Cię do zapisania się  na nasz NewsletterKreacja Życia”, aby otrzymywać zaproszenia na warsztaty.

 

 

Violetta Wróblewska - psycholog, terapeuta TSR,

coach

Aby przewinąć w dół lub w górę, najedź kursorem na dolne lub górne zielone listki na suwaku »

       

 

       

W ramach cyklu „Kobiety kobietom”

   

zapraszamy 20 lutego 2011 r. na  

warsztat rozwojowy dedykowany KOBIETOM 


ODKRYJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ i PIĘKNO, ZACHWYĆ SIĘ SWOJĄ KOBIECĄ MĄDROŚCIĄ

 

Kobieta została stworzona przez naturę do bycia istotą kreatywną.

 

Na warsztatach odbędziesz kreatywną podróż w głąb siebie.

 

JA I MOJE CIAŁO: przyjrzysz się, jak odczuwasz swoje ciało, gdyż  uczucia są mądrością Twojego ciała, w jaki sposób siebie postrzegasz, co mówisz do siebie o swoim ciele, jakie są Twoje przekonania odnośnie kobiecego ciała, dowiesz się, jak myśli wpływają na ciało, jakie informacje niosą nam nasze objawy fizyczne i dolegliwości, jak zaspokajać potrzeby ciała i zachować zdrowie i dobre samopoczucie.


DOCENIAM SIEBIE JAKO KOBIETĘ:  będziesz mogła odpowiedzieć sobie na pytanie: czy potrafię być sobie wdzięczna za swoje osiągnięcia, mocne strony i talenty? Kiedy czuję  w pełni wdzięczność do siebie i jak ją wyrażam? Kiedy czuję się 100% kobietą, a kiedy nie?


ODCZUWANIE I UWALNIANIE WŁASNYCH EMOCJI: dowiesz się jak możesz emocjonalnie uzdrowić własną kobiecość, zobaczysz co czujesz w związku z własną kobiecością, przyjrzysz się, czemu służą te uczucia i jak możesz sobie z nimi poradzić.


WSPÓLNA CELEBRACJA KOBIECOŚCI, ODZYSKIWANIE WEWNĘTRZNEJ, KOBIECEJ MĄDROŚCI I PRZEWODNICTWA: odnalezienie w przeszłości wskazówek, dotyczących obecnego poczucia własnej kobiecości, zaproszenie wizji kobiecości do własnego życia.

 

Zatańczysz TANIEC PIĘCIU PRZEMIAN KOBIETY, który bazuje na holistycznym systemie Pięciu Przemian.

 

Polega na uruchomieniu procesu wewnętrznych przemian miedzy innymi poprzez ruch spontaniczny, taniec improwizowany, wyrażanie emocji, pracę z ciałem, oddechem, głosem, medytację, relaksację, spontaniczną zabawę,  w celu wpływania na zdrowie i dobrostan psychiczny.

Opierając się na głębokiej mądrości tej taoistycznej filozofii,  poeksperymentujemy ze swoją kreatywnością i rozwiniemy swoją życiową mądrość,  przechodząc przez poszczególne stadia Pięciu Przemian takie, jak Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal, i Woda.

 

Przemiana Drzewa to początek czegoś nowego, narodziny, szybki wzrost, planowanie i rozpoczęcie różnych działalności, szybkie dążenie do góry. To również nasze wizje życia i odwaga do przekształcenia ich w plany. Tańczymy Przemianę Drzewa poprzez ruchy elastyczne, rozciągające i zdobywcze.

 

Przemiana Ognia to okres, kiedy kobieta poszukuje nowych wrażeń, poznaje świat i uczy się. Ogień to żywiołowość, radość, dynamika i szerokie horyzonty myślowe. Tańczymy Przemianę Ognia poprzez ruchy rozgrzewające, żywiołowe,  silne i dynamiczne.

 

Przemiana Ziemi to okres kiedy kobieta poszukuje stabilizacji, ugruntowania i równowagi. W psychologicznym wymiarze kobieta ugruntowana jest w stanie odbierać wewnętrzną i zewnętrzną rzeczywistość, będąc tu i teraz. Kontakt z ziemią jest relacją z tym, co rzeczywiste w życiu. Tańczymy Przemianę Ziemi poprzez ruchy falujące, płynne i ugruntowane.

 

Przemiana Metalu mocno wiąże się z wiarą we własne możliwości i ufnością wobec życia. Temu żywiołowi odpowiadają przestrzeń i rozprzestrzenianie się. Zrozumienie, że umysł i przestrzeń są nieograniczone jest źródłem nadziei, ufności i   radości. Tańczymy Przemianę Metalu poprzez ruchy lekkie i przestrzenne.

 

Przemiana Wody  Refleksja, wytrwałość, wytrzymałość, odwaga i długie życie cechują ludzi o silnych nerkach, które należą do tej przemiany. Życzliwe, pełne optymizmu spojrzenie na świat daje powody do głębokiej, wewnętrznej radości. Tańczymy Przemianę Metalu poprzez ruchy spokojne i powolne.

 

Na warsztacie będziemy również docierać i odkrywać kobiecość i piękno wewnętrzne praktykując metody takie, jak :

  • Living Dance Form (praca z ciałem i emocjami, doświadczanie różnych jakości ruchu i docieranie do swojej autentyczności), improwizacja ruchowa i taniec improwizowany. Będziemy pracować nad różnymi jakościami towarzyszącymi nam w życiu: płynność i miękkość, rozciąganie i gibkość,
    siła i wytrzymałość, szybkość i powtarzalność, to co w Tobie tu i teraz.
  • Twórcza ekspresja poprzez sztuki plastyczne (wyrażanie siebie poprzez tworzenie. Nie są wymagane żadne zdolności plastyczne, gdyż w każdej Kobiecie jest wspaniała artystka). Stworzymy  Własne Pudełko - symbol kobiecości, którą nosimy na co dzień, widocznej dla wszystkich i tej skrywanej do "wewnętrznego pudełka".

Każda kobieta jest inna i wyjątkowa. Może warto, abyś i TY odkryła, co jest w Tobie unikalne. Odważ się spojrzeć w siebie i przebudzić się dla samej siebie.

 

Data i godziny20.02.2011,  14.00-19.00.

 

Miejsce: Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Dorosłych “Harmonia”, ul. Gdańska 23A, blisko stacji metra Marymont, dojazd na www.ctrharmonia.pl.

 

Inwestycja we własny rozwój i zdrowie: 100 zł za 5 godzin wspaniałej pracy, zabawy i relaksu, w tym ciasto, ciasteczka i herbatka.

 

Wpłata 70 zł i potwierdzenie jej mailem na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.            

Proszę o zabranie wygodnego stroju, kocyka i poduszeczki.

 

Ważne:  Wpłata zaliczki 70 zł nie jest zwracana.

 

Wpłaty  na konto: Pracownia Psychoedukacji, Terapii i Rozwoju Osobistego „Kreacja Życia”, Ul. Kabacki Dukt 8 lokal 23, 02-798 Warszawa,

mBank konto 19 1140 2004 0000 3702 6731 5576.

 

Kto prowadzi:

 

Violetta Wróblewska - psycholog, terapeutka pracująca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, coach, trenerka rozwoju osobistego, twórczyni Tańca 5 Przemian,  doktor w zakresie nauk o zarządzaniu, nauczyciel akademicki.   Od kilku lat uczy się tańca brzucha, Tai Chi i hatha-yogi. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych z Pięciu Rytmów u Dagmar Cee, Beaty Eckert, Aviyi Reches, w zajęciach tanecznych Living Dance Form oraz z "Otwartej Rzeki" u Claudii Casanovas. Do własnej praktyki tanecznej wprowadza zarówno elementy nacechowane delikatnością i łagodnością, jak również dzikością i energicznością. Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz na stronach: www.kreacjazycia.pl.

 

Małgorzata Piskorek - artterapeutka, trenerka dramy, instruktorka ruchu rozwijającego, trenerka rozwoju  osobistego metodą pracy z ciałem Living Dance Form. Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz na stronach:www.ctrharmonia.pl.

 

Jeśli więc jesteś zainteresowana to proszę wejdź na stronę i wyślij swoje zgłoszenie.

 

           Zapisy i informacje: Tel. 601380682,  v.wroblewska@kreacjazycia.pl, www.kreacjazycia.pl, www.kobieta-i-mezczyzna.pl, www.stres.net.pl

 

DO ZOBACZENIA NA WARSZTACIE.

 

RELACJE UCZESTNICZEK Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW Z CYKLU „KOBIETY KOBIETOM”

 

„Zajęcia, które pozwalają poświęcić czas  samej sobie, skierować uwagę na to, co na co dzień zapomniane, a często zaniedbane. Odnajdywanie siebie za pomocą  tańca i ćwiczeń, jest świetnym sposobem na powrót do wewnętrznej  równowagi,  jaką charakteryzują się dzieci. Jestem wdzięczna za możliwość poznania fantastycznych osób na zajęciach i trenerek, które to umożliwiły”. 

Aneta

 

Bardzo dziękuje za wesoły spontaniczny czas, poczułam się jak małe, beztroskie dziecko, które ma ochotę pofiglować …a potem przychodzi czas, gdy staje twarzą w twarz z dorosłością. Uwalniam niepotrzebny bagaż, a może gubię jak beztroskie, figlarne dziecko”.

Basia B.

 

„Czuję radość, ciepło a nawet gorąco. Czuję spontaniczność,  szczęście i bliskość

Chcę jeszcze i jeszcze!”. 

Martyna

 

Poczułam ogólne rozluźnienie, myśli i emocje uspokoiły się ,czuję się bezpiecznie”.

Jola

 

Wielkie dzięki za całe bogactwo przeżyć, które dostarczyłyście  podczas warsztatów”.                                                                           

Agnieszka

 

Profesjonalne prowadzenie. Bardzo dużo zyskałam w głębokiej pracy nad sobą we wspaniałej atmosferze”.

Teresa

 

„Warsztaty dały mi świeże spojrzenie na Nowy Rok i odwagę na realizację marzeń. Tchnęły energią, spontanicznością i żywiołowością. Sympatyczna atmosfera, cudowne i przyjazne prowadzące. Gorąco polecam”.

Ula

„Warsztaty były odświeżające i energetyczne. Można pójść na nie z rozpędu i wynieść coś dla siebie, więc polecam”.

Ewelina

„Zajęcia mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Pozwoliły na otwarcie się i lepsze zrozumienie siebie. Podobało mi się, że zamiast nauki konkretnych kroków, każda forma ruchu była akceptowalna”.

Magda

Pierwszy raz brałam udział w tego typu warsztatach, zupełnie nie wiedziałam, czego się po niej spodziewać, wychodzę pełna energii do działania”.

Ewa

 

"Na warsztatach zrelaksowałam się, odreagowałam. Było to nowe doświadczenie, które bym chętnie powtórzyła".

 Ala

 

"Warsztaty  były dla mnie nowym doświadczeniem. Wyzwoliły we mnie nowe emocje radości, przyjemności, bycia w grupie ludzi sympatycznych i otwartych na nowe przeżycia.   

Były również momenty wzruszenia i wyciszenia. Jestem bardzo zadowolona i chciałabym w przyszłości wziąć udział w podobnych warsztatach".

Krysia