Twoja przeglądarka nie może wyświetlić animacji Flash!

 

 

 

Miło Cię powitać na stronie internetowej firmy „Kreacja Życia” Usługi Psychologiczne, Terapia, Coaching. 

 

 

 

Serdecznie zapraszam Cię w wirtualną przestrzeń "Kreacji Życia".

 

 

Violetta Wróblewska

 

          

       W swojej praktyce terapeutycznej doświadczyłam, że ludzie pragną głównie miłości, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Chcą być sobą ze swoimi zaletami i wadami. Uważają, że odgrywanie nie swoich ról życiowych, bycie sztucznym i sprawianie wrażenia, iż jest się perfect, nie popełniającym błędów, wypala wewnętrznie, pozbawia energii i powoduje ogromny stres.

 

      Nadmierny stres spowodowany głównie presją życia i sposobami w jaki się go odbiera, leży u podstaw większości chorób i dysfunkcji, pozbawia człowieka radości i spokoju i - w konsekwencji - zdrowia.

 

         www.stres.net.pl to szczególne miejsce, gdzie znajdziesz zarówno informacje dotyczące objawów i źródeł  stresu oraz sposobów jego pokonywania, porady psychologa dotyczące zdrowego stylu życia i radzenia sobie w stresujących sytuacjach, jak i propozycje warsztatów rozwojowych i psychologicznych, indywidualnych sesji psychoedukacyjnych i rozwojowych, indywidualnych treningów antystresowych i uważności,  sesji terapeutycznych nastawionych na rozwiązanie problemu (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).    

 

    

         Jeżeli szukasz pomocy psychologa, potrzebujesz terapii lub coachingu to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą. Możesz  skorzystać z konsultacji psychologicznych, porad psychologicznych online, coachingu online, porad dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania się (Wellness).

 

 

Zapraszam młodzież i dorosłych.

 

Zachęcam Cię do zapisania się  na nasz NewsletterKreacja Życia”, aby otrzymywać zaproszenia na warsztaty.

 

 

Violetta Wróblewska - psycholog, terapeuta TSR,

coach

Aby przewinąć w dół lub w górę, najedź kursorem na dolne lub górne zielone listki na suwaku »

Rozwój zawodowy i osobisty, praca z pasją w zasięgu Twoich możliwości,

 

 

Kreacja własnej, pasjonującej drogi rozwoju zawodowego


Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatu rozwojowego, tym razem dla kobiet i mężczyzn

 

 

 

 

Zapewne na początku każdego roku masz plany, marzenia i oczekiwania, że ten nowy rok będzie lepszy od poprzedniego.

 

Często w głębi serca zastawiasz się, dlaczego jeszcze nie masz tego, czego pragniesz. Może bezskutecznie poszukujesz pracy lub masz pracę, której nie lubisz. A może pragniesz wreszcie zmienić pracę na lepszą, awansować, przekwalifikować się lub zamienić swoje hobby w pracę, albo mieć po prostu swoją firmę.

 

Może masz wiele powodów, dla których pragniesz zmian, choćby: bóle głowy lub żołądka na myśl o pracy, dość pracy pod presją czasu, brak akceptacji dla systemu ciągłego oceniania, trudności w porozumiewaniu się z innymi, mocno stresująca praca, odpowiedzialność, nadmiar obowiązków, nadmierna kontrola, szybkie tempo pracy, wysiłek psychiczny, niezadowalające wynagrodzenie, monotonna praca, brak wsparcia przełożonego, ciągłe zmiany, brak motywacji do pracy, groźba utraty pracy. Albo całkiem inne poważne i mniej poważne powody.

 

A teraz chciałabym zadać Ci kilka pytań, na które proszę Ciebie, abyś sobie odpowiedziała/odpowiedział.

 • · Czy pomyślałaś/pomyślałeś kiedykolwiek, jak możesz kreować swoje życie zawodowe na własnych warunkach?
 • · Czy zastanawiałeś się/zastanawiałaś się nad tym: Jak i co zmienić w swoim życiu zawodowym, aby było ono bardziej satysfakcjonujące?
 • · Jak wyobrażasz sobie swoją pracę marzeń?
 • · Czy zastanawiałaś/zastanawiałeś się, czego potrzebujesz w nowej pracy, czego obecnie nie masz?
 • · Czy wiesz, jakie przekonania utrudniają Ci, abyś wykonywała/wykonywał pracę, którą kochasz?

JUŻ TERAZ!!! masz wspaniałą okazję zaplanować swoją przyszłość zawodową za niewielkie pieniądze.

 

PROMOCJA !!! Tylko 130 zł za ośmiogodzinny warsztat ze smacznym, wegetariańskim poczęstunkiem przygotowanym z produktów bio i teczką kolorowych, profesjonalnych materiałów do pracy na zajęciach i w domu.

 

Jeżeli czujesz, że nie jesteś tam, gdzie chciałabyś/chciałbyś być, zachęcam Cię, abyś sięgnęła/sięgnął już teraz, na początku Nowego Roku, po życie bardziej spełnione i autentyczne. Również , jeżeli chcesz więcej, niż masz to śmiało zastanów się, czy nie byłoby wspaniale, dać sobie szansę na zmiany, bo jeżeli będziesz myślała/myślał, że nic się nie da zrobić, to tak będzie.

 
 

 

Ostatecznie, tak naprawdę prawie wszystko sprowadza się do tego, w jaki sposób wykorzystujesz swój umysł, jak sterujesz swoimi myślami. I czy Twoje myśli służą Ci w robieniu tego, czego chcesz.

 

BO BYCIE ZADOWOLONĄ/ZADOWOLOMYM Z PRACY ZAWODOWEJ JEST ZAWSZE KWESTIĄ TWOJEGO WYBORU. JUŻ TERAZ MASZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ.

 

 

 

Zapraszam wszystkie kobiety i mężczyzn pragnących zmian w życiu zawodowym na niekonwencjonalny warsztat łączący w sobie wiele form pracy nad sobą  między innymi: transformacyjny coaching kariery, pracę skoncentrowaną na rozwiązaniach, wizualizacje, afirmacje, praca w parach, w grupie, co da Ci klarowność, tego czego chcesz oraz inspirację i motywację do działania.

 

 

Na warsztatach krok po kroku wykreujesz własną, pasjonującą drogę rozwoju zawodowego:

 • sprawdzisz, czy czas na zmiany zawodowe,
 • dowiesz się, co nie sprzyja zmianom w Twoim życiu,
 • zobaczysz, jakie należy spełnić warunki, aby przyciągnąć pracę, jaką pragniesz mieć, poznasz kilka kluczy do sukcesów osobistych i zawodowych
 • przyjrzysz się przekonaniom i wzorcom myślowym, które dotychczas uniemożliwiały Ci mieć wymarzoną pracę,
 • zrobisz porządek z fałszywymi przekonaniami i oczyścisz umysł z blokujących myśli na temat pieniędzy i pracy,
 • przyjrzysz się swojemu kołu życia osobistego i zawodowego oraz poziomowi satysfakcji z Twojej obecnej pracy,
 • zobaczysz jakie wartości są dla Ciebie ważne i w jakim systemie wartości chciałabyś żyć,
 • przeanalizujesz swoje umiejętności, talenty i zdolności (analiza SWOT) w aspekcie zmian zawodowych,
 • odkryjesz swoją misję życiową, nawiązując kontakt z własną intuicją,
 • stworzysz swój własny program sukcesu zawodowego, czyli wyobrazisz sobie swoją idealną pracę, odkryjesz, co Cię w niej cieszy, co kochałabyś robić, gdyby pieniądze nie były dla Ciebie istotne,
 • sięgniesz po swoje marzenia zamieniając je w cel, postawisz sobie cele zawodowe,
 • odnajdziesz właściwą dla siebie drogę zawodową,
 • uzyskasz wspaniałe narzędzia do indywidualnej pracy,
 • może sama/sam zadziwisz siebie.

 

Data i godziny: 30.01.2011, 10.00-18.00.


Przytulne i przyjazne Miejsce: Centrum Twórczego Rozwoju Dzieci i Dorosłych “Harmonia”, ul. Gdańska 23A, blisko stacji metra Marymont, dojazd na www.ctrharmonia.pl.

 

 

Inwestycja w siebie: PROMOCJA! 130 zł (w tym wegetariański obiad przygotowany z   produktów bio + ciasto, ciasteczka + herbatki + materiały do pracy). Wpłata 70 zł i potwierdzenie jej mailem na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie. Warsztat kameralny (max. 10 osób). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Proszę o zabranie wygodnego stroju, kocyka i poduszeczki.

 

 

Ważne: Wpłata 70 zł nie jest zwracana. Jeżeli osoba z przyczyn osobistych nie może uczestniczyć w warsztacie, wtedy za tą kwotę może odbyć indywidualny, godzinny coaching osobisty lub kariery.

 

 

Wpłaty na konto: Pracownia Psychoedukacji, Terapii i Rozwoju Osobistego „Kreacja Życia”, Ul. Kabacki Dukt 8 lokal 23, 02-798 Warszawa,

mBank konto 19 1140 2004 0000 3702 6731 5576.

 

 

Kto prowadzi: Violetta Wróblewska - psycholog, terapeutka skoncentrowana na rozwiązaniach, trenerka rozwoju osobistego, coach, doktor w zakresie nauk o zarządzaniu, nauczyciel akademicki-adiunkt. Osoba z wieloletnim stażem na stanowiskach menadżerskich. Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz na stronie: kreacjazycia.pl oraz psychologbiznesu.com.pl

 

Jeśli więc jesteś zainteresowana to proszę wejdź na stronę i wyślij swoje zgłoszenie.
 

 

Zapisy i informacje: v.wroblewska@kreacjazycia.pl, psychologbiznesu.com.pl, kreacjazycia.pl

                                  DO ZOBACZENIA NA WARSZTACIE.

 

 

 

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNIEGO WARSZTATU „KREUJĘ ŻYCIE ZAWODOWE NA MOICH WARUNKACH”.

 

„Violu, jeszcze raz chciałabym podziękować za przeprowadzenie mnie przez proces kreacji życia zawodowego, tak jak chcę, na moich warunkach. Przychodząc na warsztaty miałam plan, co “powinno mi wyjść’’, wyszło inaczej – zgodnie z moim prawdziwym ja. Dziękuję za pomoc w nazwaniu i uświadomieniu moich wartości, przekonań, barier. Dzięki warsztatom wiem jakie są moje mocne i słabe strony, wiem kim jestem i gdzie zmierzam”.

 

      Agnieszka Kozłowska


 

"Wiola, Jeszcze raz dzięki za warsztat oraz za obiad.

Warsztat natchnął mnie do wielu przemyśleń, uruchomił-być może/mam nadzieję-proces świadomego podejścia do pracy. Wróciłam do lektury Antykariery R. Jarow jako kontynuacja warsztatów. Pozdrawiam serdecznie".

Agnieszka


 

"Violu, utwierdziłam się w swoich, sprzyjających mi przekonaniach oraz, że jestem na właściwej drodze zawodowej. Jednocześnie zauważyłam, co mnie ogranicza. Dostałam narzędzia i wskazówki, jak pracować z tymi ograniczeniami. Zmieniłam swoje przekonania o pieniądzach i otworzyłam się na ich przyciągnięcie. Wiem, co mam robić. Wiem, że mogę zarabiać na swojej pasji".

 

Małgorzata 


 

 

Warsztaty rozwojowe "Kreuję życie zawodowe na moich warunkach"

 

Warsztaty rozwojowe "Kreuję życie zawodowe na moich warunkach"

 

Warsztaty rozwojowe "Kreuję życie zawodowe na moich warunkach"